SATIN AL

Finlandiya ve Kuzey Avrupa’ya dair oluşturduğum hizmet ve ürünlerimi inceleyebilirsiniz.

Hizmetler

Finlandiya ve Kuzey Avrupa ülkelerine dair seyahat planlarınızı yaparken benim sağlamış olduğum hizmetlere bakmadan karar vermeyin. Ayrıca, Finlandiya’da iş kurmayı düşünen vatandaşlarımız ve eğitim için gelmeyi düşünen öğrenci arkadaşlarımız iletişime geçebilirler.

Ürünler

Finlandiya ve Kuzey Avrupa’da çekmiş olduğum fotoğraflardan oluşturduğum ürünleri alarak bana destek olabilirsiniz. İster hazırladığım katalogdan ister instagram, flickr, galerim vb. platformlardan beğendiğiniz fotoğraflarıma talepte bulunarak profesyonel baskı ürünlerime erişebilirsiniz. Ayrıca Finlandiya ve İskandinav ülkelerinden istediğiniz ürünlerin de tarafınıza iletilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

DESTEK OL

Öncelikle yazdığım ve çevirdiğim yazıları, çektiğim fotoğraf ve videolar beğeniyorsanız ve beni desteklemek istiyorsanız, lütfen sosyal medya üzerinde takip etmediğiniz platform kalmasın 🙂 Arkadaşlarınıza benden bahsederek ve ilgili sosyal medya kanallarını paylaşarak da bana oldukça fazla yardımcı olabilirsiniz! Bu sayede ben de sesimi daha fazla insana duyurabilir ve yardımcı olabilirim.

Öğrenci olarak yaşamımı sürdürdüğüm dünyanın en pahalı ülkelerinden biri olan Finlandiya’da yaşam masraflarıma ek olarak insanlara yardım etmek amacıyla başladığım blog-websitesinin masraflarımı karşılamam ve hayallerimi gerçekleştirmem için gerekli olan ekipmanları alarak sizlere daha kaliteli içerikler üretebilmem için bağış yapmaya ne dersiniz?